Kristina Åhberg (M)

Kontaktinformation

Telefon:
0768-882582 (mobil)

E-post:
kahberg@gmail.com

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-30
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-29 - 2022-10-31
Samhällsbyggnadsnämnden Förste vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Vigselförättare Vigselförättare 2019-01-01 - 2022-12-31