Anitha Lindqvist (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Byggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän vid Ystads Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 - 2023-12-31