Malin Henriksson (L)

Kontaktinformation

Telefon:
0709-350553 (mobil)

E-post:
malin.henriksson@liberalerna.se

Bild på Malin Henriksson

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ordförande 2019-01-01 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-30
Kommunförbundet Skåne Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-11-07 - 2022-10-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Partirepresentanter Partirepresentant 2019-07-12 - 2022-10-31
Valberedning Ersättare 2018-10-29 - 2020-10-31