Mats Sundbeck (V)

Kontaktinformation

E-post:
mats.sundbeck@bredband.net

Bild på Mats Sundbeck

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-30
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-31
Partirepresentanter Partirepresentant 2019-07-12 - 2022-10-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31