Anita Olsson (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Jägaregatan 10 272 61 Gärsnäs
(bostad)

E-post:
anita.i.olsson@telia.com

Bild på Anita Olsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Johanna och Per Mårtenssons Minnesfond Gärsnäs Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-30
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31