Anna Ling (C)

Kontaktinformation

Telefon:
0702-896676 (mobil)

E-post:
anna.ling@centerpartiet.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2020-06-02 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-29 - 2022-10-31
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31