Jan-Erik Persson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-29 - 2022-10-30
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31